בלטימור 3, קרית אריה, פתח תקווה

משנת 1978

בשירות ארצי

וילונות מוסדיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

וילונות מוסדיים חברת מוצרי הטקסטיל המובילה אמריקן קנון מספקת מענה מקצועי, איכותי ומשתלם לצרכי הצללה שונים של מוסדות ברחבי הארץ, לרבות בתי חולים, בתי אבות, פנימיות, בתי ספר ומוסדות חינוך, מבני ציבור, משרדי רשויות וממשל, ובתי כנסת. החברה מציעה מגוון סוגי וילונות איכותיים, יפים, פרקטיים ובטוחים המותאמים להגדרות תקציב ולצרכים ספציפיים של המוסד. הווילונות מסופקים עם מעטפת שירות מקצועית אישית ואמינה, השמה דגש על טיב המוצר, זמינות ללקוח ועמידה בלוחות זמנים.

וילון בטוח ונוח לשימוש

בעת בחירת ותכנון וילונות למוסדות אנו שמים דגש רב על צרכי נוחות ובטיחות. ראשית, יש ברשותנו מבחר איכותי של סוגי בדים יפים ואיכותיים מעכבי בעירה, העומדים בדרישות של מכבי האש ורשויות נוספות. בנוסף לכך, אנו מספקים וילונות מוסדיים מבדים חזקים ועמידים שיכולים להתמודד בצלחה עם עומסי שימוש, שימוש לא נכון, בלאי, לכלוך וכתמים. היכולות באות לידי ביטוי בבדים עבים וחזקים המגובים בתפירה חזקה ואיכותית, ומותקנים באופן יציב ובטוח עם מנגנוני פתיחה פשוטים לשימוש ותחזוקה שהינם חזקים ויציבים. כמו כן, אנו מספקים למוסדות וילונות כביסים ועמידים בפני קרני שמש אשר יהוו השקעה לטווח הארוך בהיותם מסוגלים לשרת נאמנה את המוסד למשך שנים רבות וטובות.

וילונות מעוצבים שמותאמים לייעודם

כאמור, אנו מספקים וילונות למוסד עמידים ונוחים לשימוש, וחשוב לנו לא פחות לספק וילונות יפים ומעוצבים המותאמים למידות נדרשות ולסגנון עיצוב המוסד וצרכיו. למען מטרה זו יש לנו מבחר עצום של מאות סוגי בדים איכותיים, מהם כל מוסד יכול לבחור בסגנון, צבע והדפס בד המתאימים לצרכיו, סגנון עיצוב קיים ולמאפייני קהל מבקרים הבא בשעריו. כמו כן, אנו נדאג לכוון אתכם בבחירת סוגי וילונות המתאימים לייעודם, בין אם לצרכי הצללה, האפלה, יצירת אווירה, חציצה או מתן פרטיות.

פרמטרים נוספים לבחירת וילונות למוסד

מלבד הפרמטרים שכבר פורטו, בכל הזמנת וילון למוסד אנו בוחנים את המאפיינים והצרכים הספציפיים. בין היתר, פרמטרים אלו יכולים להיות כיווני אור ומשטר רוחות בחלונות השונים של המוסד, או התאמת הוילון לסוג החלונות הקיימים. עוד נבחן את מספר המשתמשים בוילון, רמת השחיקה הצפויה וסיכון לוונדליזם הקיים במוסד. בהתאם לייעוד הוילון ומשתמשיו ייבחר גם מנגנון הפתיחה שלו, בין אם ידני באמצעות חוט או הסטה, ובין אם מנגנון חשמלי הפועל באמצעות מנוע ושלט.

הזמנת וילונות מוסדיים בהתאמה אישית

להזמנת וילונות למוסדות בהתאמה אישית מלאה למאפייניהם, צרכיהם וסגנון עיצוב מבוקש, ועבור מחיר משתלם במיוחד, צרו קשר עם חברת אמריקן קנון בטלפון 03-9233445/6. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ולקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף.

תכנים אחרונים

וילונות בפתח תקווה

למי שרוצה לרכוש וילון לביתו או לעסק הנמצא באזור פתח תקווה כדאי שיכיר את אמריקן קנון. מדובר בחנות ותיקה הפועלת כבר מסוף שנות השבעים ומתמחה

וילון תפירת קפלים

תפירת וילון קפלים

תפירת וילון קפלים מגוון איכותי של וילונות קפלים החברה הוותיקה והמוערכת אמריקן קנון מציעה ללקוחותיה מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, מגוון איכותי של וילונות קפלים. הוילונות

וילונות ורטיקליים

וילונות ורטיקליים לעצב את הבית או המשרד עם וילונות ורטיקליים מחפשים וילונות יפים, יעילים ועכשוויים לעיצוב הבית והמשרד? כדאי שתכירו את הוילונות הורטיקליים שיש לאמריקן

יצירת קשר

מלאו את הפרטים הבאים ונשוב בהקדם

דילוג לתוכן